• Ново
Кремасти кремасти кикирики со близнак, 80-унца

Кремасти кремасти кикирики со близнак, 80-унца

Buyers rating:
DEN 42.24

Износ

Шири ја љубовта! Лесно е да се направи со нашиот кремаст путер од кикирики, полн со тој вода што се води свеж печен кикирики што го знаете целото семејство ужива. Ниту еден друг путер од кикирики нема да стори, па затоа не е караница што ќе уживате во овој класичен вкус на путер од кикирики, спарен со желе или ќе создадете своја закуска за шоу-стопер со брзо ширење на зеленчук или овошје. Само еден залак на овој мазен, кремаст путер од кикирики ќе ве потсети на вашите најдобри спомени од детството. Од бренд на кој се верува со генерации, кремастиот путер од кикирики е тоа што е добро, што го прави совршен за најразлични рецепти од едноставни сендвичи до пријатни печива, кукла на целер или само самостојно во лажици директно од теглата . Плус, овој путер од кикирики е без глутен, не содржи вештачки конзерванси и има 7 G протеини (7% ДВ) по порција (види информации за исхрана за содржина на маснотии и заситени маснотии), така што дефинитивно ќе сакате да ја задржите добрината и залихите на ова Добри работи. Содржи 2 (две) 40 унци тегли џиф кремасти путер од кикирики. Путер од кикирики без глутен кој има 7 G протеини (7% ДВ) по порција (види информации за исхрана за маснотии и заситена содржина на маснотии). Секоја тегла го содржи тоа што има уста, свеж печен вкус на кикирики!. Ширете ја loveубовта и создадете нешто вкусно за вашето семејство, од едноставни закуски до печива и повеќе . кремасти путер од кикирики од Jif® е тоа што е добро, тоа е достапно во пакет близнаци.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Skippy 28oz крцкав пб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skippy 28oz крцкав пб

Skippy Super Chunk Putter Butter Extra Crunchy.Skippy® Super Cunk® Puter Putter Extra Crunchy.look for inner квалитетен заптив 8664 Skippy © Hormel Foods, LLC Skippy Super

DEN 335.84
Се шири путер од путер од кикирики, оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Се шири путер од путер од кикирики, оз

Се шири путер од кикирики, намалена маст, кремаста 18 мл (1 lb 2 мл) 510 g 25% помалку маснотии од путерот од кики�

DEN 44.32
Rosetto средно SQ сирење равиоли 25oz
  • Ново
Мислење на купувачите:

Rosetto средно SQ сирење равиоли 25oz

Најпродаваниот производ на Rosettos, равиолите со сирење се лесни за правење, забавно за јадење и разноврсн�

DEN 50.72