• Ново
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Пржени пекани, оригинални. Без глутен. Не ГМО. Слатко. Солен. Крцкав! Сите природни. Кит Баум порасна во Луизијана опкружена со плодни пекански дрвја. Кит и неговото семејство поминале многу години во бизнисот „Пекан и производство“ и само избираат највисок квалитет на јужниот дел на САД, пораснати пекани за семејните рецепти на Баум. Слатката топлина на Баум пржени пекани се пржени, така што тие се здрави. Тие се слатки и солени, со доволно солени топлина што не можете да запрете само на една! Слатката топлина на Баум, пржените пекани не содржат глутен, нема ГМО, и се вегански пријателски кои ги содржат сите природни состојки. Уживајте во нив по неколку или торбичка полна! . Следете нè : Фејсбук. Инстаграм. (на) baumsfriedpecans. Прашања/коментари испратете ни е -пошта до информации (AT) или јавете ни се 855.527.3226.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Искрено ореви датуми на Меџул, ЛБ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Искрено ореви датуми на Меџул, ЛБ

Направете датум со вкусна хранлива материи надмоќни! Датумите на Med Jool се решени да бидат први во нивнат�

DEN 134.40
Freenorth Gluten Free Crunch Cashew Oz - Vegan
  • Ново
Мислење на купувачите:

Freenorth Gluten Free Crunch Cashew Oz - Vegan

100% Natural Lightly Sweetened Nut Cluster with Cashews and Rice Crisps Kosher At True North®,we believe in reimagining snacks, and turning simple, everyday nuts into surprisingly delicio%

DEN 159.84
Искрено ореви, кафеави фла семе, ЛБ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Искрено ореви, кафеави фла семе, ЛБ

Исхрана на едно друго друго ниво? Земете го тоа, риби! Значи, знаете како риба низ целиот свет ги дејствув

DEN 639.84
Спектар најважни работи чиа семе, мл
  • Ново
Мислење на купувачите:

Спектар најважни работи чиа семе, мл

Додаток во исхраната во антиоксидантна активност отколку боровинки? обезбеди одржлива енергија за вре�

DEN 255.84
Аурора Природна васаби грашок, 6. мл
  • Ново
Мислење на купувачите:

Аурора Природна васаби грашок, 6. мл

Aurora Natural произведува само највисок квалитет и најсвеж сеприроден и органски суво овошје, ореви, мешавин�

DEN 255.84