• Ново
Поставете длабок џеб со 4 парчиња со брчки од 4 парчиња за да го подели кралот Таупе

Поставете длабок џеб со 4 парчиња со брчки од 4 парчиња за да го подели кралот Таупе

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Искусете луксуз како никогаш порано не сте се чувствувале. Листови кои се чувствуваат скоро хедонистички, овој раскошен сет ќе ги донесе вашите соништа на едно ново ново ниво. Лизгајте се меѓу кориците и оставете си wallид во декаденцијата што ја нуди оваа постелнина. Додадете во пријатно мека, ултра-перница перница и навистина ќе се чувствувате разгалено. Овие постелнини се направени од неверојатни, предива без микрофибер и. Достапно е во најразлични убави бои, и без оглед кој ќе изберете, кога ќе дојде утрото и ќе се исклучи часовникот за аларм, едноставно може да бидете во искушение да ползи подалеку под овие корици и да се обидете да соберете каде останаа вашите соништа. Упатства за нега : Машинско миење ладно, нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Shound Elegant Comfort Split Split King Size 5 PC Set - Димензии - 1 рамен лист 108 "x 102", 2 опремени чаршафи 39 "x 80", 2 кралски перници 20 "x 40" - одговара на душеците до 16 " - 100 % Satisfaction Guarenteed ! Thickness, softness and warmth stronger and more durable than cotton, with the strongest stitching to prevent tears Deep-pocket, fully elasticized fitted sheet for mattresses up to 16 Inch thick Wrinkle- and fade-resistant, cold-water washable and Брзо сушење, еинтегрирана ефикасна грижа : Тие се исто толку меки како 1500 броење на конецот египетски памук и издржлив од највисокиот памук за броење на навој. Неговите ултрафинирани предива и микро вентилирани ткаени ткаат пот и дамки, правејќи кратко миење на ладна вода и брзо Tumble Shus на тивок оган Сè што треба да ги задржите овие постелнина свежи и чисти. Тие нема да бидат ослабени или солзи дури и по години на употреба, одржување на мазна, отпорна на брчки што само се подобрува со времето. Листовите за нега се машини што се перат и Не бараат пеглање- % 100. Добредојдовте на елегантната удобност : Екстра трајно ткаење создава вечна мекост. Откријте ја крајната постелнина во постелнина со нашите свилени мазни постелнини. Дишејќи и кул на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер е обработен за да биде отпорен на намалување и бледнее што додава на долговечноста на сетот со тоа што го чува во одлична состојба . Луксузот ги исполнува перформансите : Елегантната удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива што се дури и пофини, подолги , и посилна од свила. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Auraa Comfort TC Reversiable памук со целосен лист
  • Ново
Мислење на купувачите:

Auraa Comfort TC Reversiable памук со целосен лист

Спијте најдобро во прифатлива луксуз со овие памучни листови Неговиот целосно реверзибилен дизајн ви о

DEN 351.68