• Ново
12 w 60 h 2 p обичен pvc pilaster w Декоративен капитал и база

12 w 60 h 2 p обичен pvc pilaster w Декоративен капитал и база

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одржување. Тие лесно се инсталираат со стандардни алатки и имаат насликана бела завршница за јасен полиран изглед. Совршено за внатрешна и надворешна употреба, особено погодна за влажни или влажни области ранливи на груби временски услови, солена вода и бледнее заради сончевата светлина. Целосно прилагодлива висина и ширина. Многу архитектонски дизајни за да одговараат на стилот на вашиот дом. Издржлив материјал што нема да гребе или заби, совршен за надворешни апликации. Достапно во десетици големини. Водоотпорен, без мувла или мувла. Подготовката за боја е минимално и не е потребно пескарење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

4 w 10 h 36 l del monte Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir
  • Ново
Мислење на купувачите:

4 w 10 h 36 l del monte Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

DEN 3032.00