• Ново
6 10 'Ендура-алуминиумска империја во стил на империја, квадратна вратило, не-прилагодена, сјајна бела завршница w капитал и база

6 10 'Ендура-алуминиумска империја во стил на империја, квадратна вратило, не-прилагодена, сјајна бела завршница

Buyers rating:
DEN 4575.84

Износ

Колоните на ендора-алуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом. Издржливи и убави, овие колони додаваат неверојатна вредност во вашиот дом. Покрај тоа, тие се практично без одржување, лесни за инсталирање и имаат можност за можности за носење на оптоварување, сите по дел од цената на традиционалните колони. Може да завиткам 5 "тркалезни натписи или 4-1/2" квадратни места. Може да се исече на точна висина. Инсталацијата за пиластер или пост за завиткување не се носи оптоварување. Практично без одржување со траен завршен палто во прав. Совршен за станбени и комерцијални апликации. Одличен избор за употреба на реновирање и нови градежни проекти.

Декларирани својства

Најдобри предлози