• Ново
1 2 W 9 H 1 2 P Стандарден згрижувачки столб блок со заболен раб

1 2 W 9 H 1 2 P Стандарден згрижувачки столб блок со заболен раб

Buyers rating:
DEN 320.00

Износ

Надградете го вашиот трим брзо и лесно со резултатите од професионалниот изглед. Користете ги нашите столбови блокови како украсен додаток на кое било обликување на вратата и обвивка. Користени како транзициско парче или основен блок, тие се лесни за инсталирање и создавање професионален готов изглед. Димензии : 4 1/2 "W x 9" H x 1/2 "стр. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, камини, врати, мебел и повеќе. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или факс Заврши. Може да се исече, дупчи, залепи или навртува. Може да се користи на внатрешноста или надворешноста.

Декларирани својства

Најдобри предлози