• Ново
Начин да се слави костумот за миленичиња за Ноќта на вештерките: јастог, големина голема

Начин да се слави костумот за миленичиња за Ноќта на вештерките: јастог, големина голема

Buyers rating:
DEN 439.52

Износ

Големо или мало, вашето куче ќе изгледа одлично облечено во овој костум за кучиња за Ноќта на вештерките од јастог, преку да слави. Сјајната костум на јастог преку славење е падфектната облека за најкул забави за Ноќта на вештерките во градот, а да не зборуваме за трик-или-лекување со децата. Не ги заборавајте селфиите за миленичиња во оваа неверојатна облека за Ноќта на вештерките, тие ќе го направат вашето куче starвезда за социјални медиуми во Бонафид! Овој костум е дизајниран со екстра-широка еластична лента со затворање на кука и јамка за кучиња-тостично вклопување! Начин да се слави Ноќта на миленичиња Костим : Јастог, големина Голема : • Дизајн со едно парче со капи со еластична еластична лента со затворање на кука и јамка • Лесен пристап до поводник • Костимот на јастог ќе изгледа одлично за трик-или-третирање, забави за Ноќта на вештерките, Ноќта на вештерките , натпревари за костуми, миленичиња и други фотографии. • Костимот е изработен од комбинација на сјајни метални ткаенини и има полнети аспиратори и зашиени очи и антени. • Упатства за нега : миење на рацете во ладна вода. Не бели. Лежете рамно на суво. • За одлично вклопување за овој костум за кучиња за Ноќта на вештерките, измерете од основата на вратот на кучето до основата на опашката на кучето. • XS : 10,5 во (26,6 см) одговара на повеќето чихуахуа, минијатурни пудлици • S : 13 во (33,0 см) одговара на повеќето пушки, Ших Тзус, Бостон Териерс • М : 17 во (43,1 см) одговара на повеќето бигли, стандардни пудници • l : 20 во (50,8 см) одговара на повеќето лабрадори, германски овчари, боксери • Начинот за славење на костумите за кучиња за Ноќта на вештерките се ексклузивни.

Декларирани својства

Најдобри предлози