• Ново
Електричен камион со електричен солиден камион со брзина USB Bluetooth аудио

Електричен камион со електричен солиден камион со брзина USB Bluetooth аудио

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Играчката „Еуроко камион“ е дизајнирана автентично како реален модел, брзината може да се префрли помеѓу 2 брзини од 1,4mph на 2,8mph на час, препорачана за деца од 3 до 6 години. Опремена со голема моќност, батеријата 12 V е изградена со часови на време на игра и авантури! Доаѓајќи со лопата и мултифункционална оперативна панел, оваа играчка со камиони носи супериорно искуство на малите. Безбедносниот појас со три точки е достапен за безбедноста на вашето дете, висококвалитетните теренски гуми гарантираат рамнотежа и стабилност кога детето се вози на тоа. Сите производи се тестираат, ова ќе биде совршен подарок за вашето дете. Опремен со траен безбедносен појас, камионот може да гарантира безбедност и удобност на возачот . реалниот дизајн носи супериорно искуство. 2 Врати за отворање, гуми надвор од патот, ЛЦД-панел и голем простор за приколка на задниот дел обезбедува симулациски ефект . ЛЦД-екранот обезбедува 12 функции, вклучително и FM радио, музика, напред и обратен прекинувач, том горе-долу, USB конектор и итн. Спецификација : Севкупни димензии : 47,2 "L x 26,4" W x 25.6 "H. Целокупната тежина на производот : 48lb. Капацитет на тежина : 61,6 bs.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Играта со картички за аудио игри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Играта со картички за аудио игри

Вклучете ја обемот на вашата следна забава со оваа смешна игра на груби поставувања и некои од највисок�

DEN 287.84