• Ново
Салон совршен лак за нокти, држете се до пиштолите, 0. fl oz

Салон совршен лак за нокти, држете се до пиштолите, 0. fl oz

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Salon Perfect има боја за секоја пригода. Облечете ги ноктите со уникатните основни нијанси на Salon Perfect Professional Nail Lacquer, колекции со ограничено издание и специјализирани врвни палта. Овие тестирани формули за професионални салони доаѓаат во креми со долги носења, треперки, сјајни, металики, неони и врвни палта. Прекрасни бои што одат на мазно. Држете се до вас пиштоли. 0,5 салон за течности Совршен лак за нокти. Разновидност на бои за избор. Уникатни нијанси во колекциите со ограничено издание. Формули за професионални и тестирани салони. Држете се до пиштолите. 0,5 унци на течности.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Исечете го комплетот Mini Mani
  • Ново
Мислење на купувачите:

Исечете го комплетот Mini Mani

За алатките за убавина на кои можете да верувате, изберете Trim : Омилен бренд за убавина во Америка од 1947 г

DEN 3.33
Само добри вибрации
  • Ново
Мислење на купувачите:

Само добри вибрации

Овој лак за нокти ќе го наполни и ќе ве ревитализира во вашето јадро Одликувајќи се со уникатна комбинац

DEN 191.84