• Ново
Грејмска состојба Хедер обоена 1 Реверзибилна лента со тока

Грејмска состојба Хедер обоена 1 Реверзибилна лента со тока

Buyers rating:
DEN 95.52

Износ

Дагл некоја тимска гордост од вратот со нашиот лента за токи. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. NCAA Grambling State Heather обоена 1 "реверзибилна лента со тока. Официјално лиценциран со лига и тим. 1" Бакленд. Додаток за секојдневна употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози