• Ново
Начин да се прослави Денот на Свети Патрик лице тетоважи со фау

Начин да се прослави Денот на Свети Патрик лице тетоважи со фау

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Начин да славите тетоважи се уникатно дизајнирани да го изнесат вашиот дух на празникот. Тетоважите можат да бидат заглавени добро на раката, лицето, раката, вратот, рамото, долниот дел на грбот, ногата, зглобот, глуждот, градите, колкот или каде и да сакате. Само бидете внимателни со чувствителна кожа. Мулти-употреба привремени тетоважи на лице. Вклучени се многу различни големини. Бидете претпазливи со чувствителна кожа.

Декларирани својства

Најдобри предлози