• Ново
Објавување за раѓање на слонови на циркус

Објавување за раѓање на слонови на циркус

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Споделете ги возбудливите вести за пристигнувањето на вашето дете со оваа персонализирана објава за раѓање. Оваа најава 4. 5 "x 9.5 " е одлично кажете му на светот. Додадете личен допир со нашата алатка за персонализација Лесна за употреба. Мерки за објавување 8,5 во x 5,5in. Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Печатено на високо квалитетен картон.

Декларирани својства

Најдобри предлози