• Ново
Ranger Landing Net Net без јазол со рамен гума со рамна боја

Ranger Landing Net Net без јазол со рамен гума со рамна боја

Buyers rating:
DEN 215.84

Износ

Ranger Landing Net без knotless без јазол со рамна боја со рамен облога на специјалните мрежи имаат многу од квалитетот на гумената мрежа без дополнителна тежина. Се одликува со безбојно, гума обложена со кука, најлон на долната мрежа. Има дупки од 3/4 "кои создаваат многу малку отпор во водата. Октагон со тешки работи автоматски се редат за брзо продолжување и се лизгаат во обрачот за лесно складирање. 5/8 " Алуминиумски обрачи со засилување на критичните точки на стрес . Сите рачки се обрачите се анодизираат црни. Дијаметар : 25x25 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Cummings тешка мрежа за кохо
  • Ново
Мислење на купувачите:

Cummings тешка мрежа за кохо

The Cummings Heavy Duty Coho Net е дизајнирана да ви помогне редовно да направите тешки улоги Изработено е од тешки ма�

DEN 215.84
Danco Sports Floating Net со еластична лента, 30
  • Ново
Мислење на купувачите:

Danco Sports Floating Net со еластична лента, 30

Совршена мрежа за кајак, риболов со летање, вадење, риболов од брег или брод Оваа танцо мрежа има гумена �

DEN 3.33
Frabill Capture Net Net 30 -тина рачка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Frabill Capture Net Net 30 -тина рачка

Frabill Capture Net 20x23 30'slide Hander Frabill Capture Net 20x23 30 'Лизгачка рачка Ова е еден топол изглед на мрежатано убавината е �

DEN 1407.20
Ед Кумингс 48 Нето -лажичка за лосос
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ед Кумингс 48 Нето -лажичка за лосос

Оваа телескопска мрежа за слетување на Ед Кумингс прави паметен додаток во кутијата за справи...

DEN 1407.20
Ahi USA Pro Series Cast Net
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ahi USA Pro Series Cast Net

200 те мрежни мрежи за серии се дизајнирани со изградба на 6 панели и се карактеризираат со двојно плетено

DEN 1279.20
Цунами Шад и мирисана мрежа за мамка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Цунами Шад и мирисана мрежа за мамка

На секој му е потребна мрежа за мамки и сенката на цунамито и топењето на мамката е совршена за мамка со �

DEN 1.33
Pitec BP100L Super Spreader Pocket Net 10 '1 2 Mesh, Clear, LB WTS
  • Ново
Мислење на купувачите:

Pitec BP100L Super Spreader Pocket Net 10 '1 2 Mesh, Clear, LB WTS

Pitec BP100 L 10 'x 1 / 2 "џебната мрежа е развиена од шпанските и јапонските култури и е докажан производител стот

DEN 1.00
Комплет за јастог на јастог јастог
  • Ново
Мислење на купувачите:

Комплет за јастог на јастог јастог

Про комплетот е за сериозни рибари на јастог и рак кои сакаат да се надоградат на истото местење на упот�

DEN 215.84
Frabill Pro Series 3.5 'Cast Net
  • Ново
Мислење на купувачите:

Frabill Pro Series 3.5 'Cast Net

Trawl со леснотија користејќи ја мрежата Frabill Pro Series 3.5 ' Брзо тоне за брзо поставување Покрај тоа, силно и из

DEN 0.67