• Ново
Luxpaper со целосни прозорски коверти, морнарица сина, 250 пакувања

Luxpaper со целосни прозорски коверти, морнарица сина, 250 пакувања

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Морнарица Сина 6 x 9 Коверти со целосен прозорец се преголем транспарентен прозорец центриран на лицето на пликот кој е идеален за испраќање писма, каталози, фактури или изјави, годишни извештаи и литература за продажба. Едноставно поставете ја адресата за да се прикаже низ прозорецот, што е доволно големо за да ја покаже целата содржина. 80lb. Текстуална хартија за печатење на текстуални хартии за печатење во сет и дигитално печатење и некои домашни печатачи. Ако барате професионален начин за испраќање на материјали, 6 x 9 целосни лица со прозорец морнарица сини коверти се совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на копчето Yellowолта "Додај во количката " сега! Боја : морнарица сина. Големина : 6 x 9. Количина : 250/пакет.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Luxpaper Cardstock, 8. 14, 100lb Wasabi Green, 1000 пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luxpaper Cardstock, 8. 14, 100lb Wasabi Green, 1000 пакет

Овој картон е стандардна правна големина Достапно во различни резерви, бои и завршувања, сигурно ќе ја п

DEN 6223.04
Luxpaper Cardstock, 8. 14, 105lb Azalea Metallic, 500 пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luxpaper Cardstock, 8. 14, 105lb Azalea Metallic, 500 пакет

Овој картон е стандардна правна големина Достапно во различни резерви, бои и завршувања, сигурно ќе ја п

DEN 1.67