• Ново
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : се печати; Faux лета. Повлечете ги шорцевите за викенд за момчиња од Wonder Nation.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Wrangler Boys Cargo Short, големини 4- & Husky
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wrangler Boys Cargo Short, големини 4- & Husky

Мулти џебниот карго на Wrangler Boy, мулти џебниот карго на Wrangler Boy, кратки (големо момче / хаски), карго шорцеви

DEN 2.00