• Ново
Wonder Nation Boys Boys Button-Up Fasure Burts, Bowtie и Pant Set, 3-парчиња, големини 4-18

Wonder Nation Boys Boys Button-Up Fasure Burts, Bowtie и Pant Set, 3-парчиња, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 544.00

Износ

Три-парче облечена џогерска облека, поставена од Wonder Nation, ќе го натера да изгледа елегантен, рафиниран и убав со мека влечење на Twill на џогер, копче надолу со карирана кошула од тартан и Bowtie. Одлично за секоја забава или специјална пригода оваа празнична сезона, овој комплетен ансамбл на облека го прави лесно да се подготви и да се мие машината, па тој ќе биде подготвен со беспрекорен стил за следниот пат! Забавувајте се со мешање и совпаѓање со други одлични стилови од Wonder Nation. Исклучиво на. Материјал : кошула : 55% памук/45% полиестер; Јогерс : 97% памук/3% Спандкс истегнување; Боути : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 кошула и 1 пар панталони. Карактеристики на кошулата : предно копче; Јака од точка; долги ракави; печатење на сите; Боути на вратот. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; Две џебови на страни. Jогерс и кошула со фустани со копче со Боути за момчиња од Wonder Nation.

Декларирани својства

Најдобри предлози

PAW PARTOL MALLY BOYSTE CRORT STION
  • Ново
Мислење на купувачите:

PAW PARTOL MALLY BOYSTE CRORT STION

Вашето мало момче ќе биде удобно и ладно во овој сет на патрола со три парчиња шепа Првото парче е плетен

DEN 3.33
Облечена во хокејска качулка од пижа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Облечена во хокејска качулка од пижа

Падот е за сите сончеви денови и студени ноќи, затоа проверете дали вашето дете е во комплет и топло поме

DEN 0.33