• Ново
Графичка маица со долг ракав на нација

Графичка маица со долг ракав на нација

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Вашиот мал човек ќе го сака прекрасниот стил и меката удобност на оваа чудо нација со долги ракави графички мета. Направено од мека ткаенина од мешавина од памук, оваа маичка ќе го задржи удобно без разлика дали е надвор и околу или легнува наоколу. Ракавите ракави создаваат ласкава силуета што ќе се чувствува како дома, додека графичкиот печатење на екранот од предната страна ќе го натера да се истакне. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Graphic Tee Graphic Tee на Nation Nation (мали момчиња и големи момчиња) : 60% памук, 40% полиестер. Ракави ракави. Момци. Графички отпечаток на екран. Контрастно деколте. Лесна мека ткаенина. Достапно во разновидни стилови. Вклучете се внатре, машината измијте ладно, измијте со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно, не железо на печатење/мотив.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Marvel The Avengers Team Radial Srieever Shartever Licented Tee
  • Ново
Мислење на купувачите:

Marvel The Avengers Team Radial Srieever Shartever Licented Tee

Вашето малечко ќе сака секојдневно да ги носи своите омилени суперхерои со оваа кул графичка мета Тие ќ�

DEN 3.00