• Ново
Индијана onesонс Бојс Рајдерс Графичка маица, големини 4-18

Индијана onesонс Бојс Рајдерс Графичка маица, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Подгответе го за забавна авантура со оваа графичка маица Raider од Индијана onesонс! Изработено во мека, дрес на памучна мешавина со опуштено вклопување и дизајн без ознака за дополнителна удобност. Стилизирајте го овој забавен мета со неговите кул шорцеви за карго и слајд сандали за забавен летен изглед. Содржина на ткаенина : 60% BCI памук/ 40% рециклираат полиестер. Земја на потекло : Увезен. Нега на ткаенина : Машинска миење. Целата временска ткаенина.

Декларирани својства

Најдобри предлози