• Ново
Перница нема шоу чорапи, + бонус

Перница нема шоу чорапи, + бонус

Buyers rating:
DEN 239.52

Износ

Кога момчињата играат грубо, можете да сметате на перничето за момчиња на Ханес без шоу чорапи, пакет бонус 12 + 3. Погодното 15 пакувања со цени, помага во спречување на оние избезумени, последните минути пребарувања за чорапи. Трајната армирана потпетица и пети значи дека момчињата ќе се истрошат пред да направат овие чорапи. Комплетното амортизирање на стапалото го утешува својот чекор и погрешен чекор. Нашиот цвест на пети за удобност помага да се спречи размав додека испорачувате мазно, беспрекорно вклопување. И системот за појавување на чорапите за сортирање на EZ ја презема претпоставката од сортирање на алишта. Перница на Ханес Бојс без шоу чорапи се токму она што момчињата треба да ги задржат нозете удобни, заштитени и подготвени за авантура. Перници за перничиња без шоу на Hanes Boys 12 + 3 Socks Shopno Shows Shops чевли за едвај таму, со семиња на пети на пети, наши најудобни Seam Ever Reinforced Hel and Toeez Sort Cop Coompating System Value, во погоден стил од 15 пар парови во стилот на производство на пакувања во пакетот : BRLN15 COTTONT 37% , Полиестер 61%, најлон 1%, природна латекс гума 1%машина миење топло со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Трбајте сув медиум. Не железо. Поднесено од гаранција за удобност на Ханес пари.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чорапи на глуждот, парови
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чорапи на глуждот, парови

Овој пакет на стартерски момчиња перформанси на глуждот чорапи е паметен начин да се рестартира гардер�

DEN 159.84