• Ново
Titanium Black Ti & Sterling Silver Inlay Polired Band

Titanium Black Ti & Sterling Silver Inlay Polired Band

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Заврши : Полиран опсег ширина : 6 ммматеријал : Основно : Титаниум/Сребрена дво-тотеница : 3 mmengravable : Yes Product Тип : Jewelryjewelry Тип : Ringssold by Entyater : Inlay : Sterling Silver Material : Primary-Color : Color : Color : Two-Tonering Type : Свадбени ленти UPC 886774055794444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444494949494944444444444444444444444444444444444444 AINИ Примарен челик титаниум црн титаниум и стерлинг сребрен инлеј 6мм опсег.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Обичен прстен од не'рѓосувачки челик
  • Ново
Мислење на купувачите:

Обичен прстен од не'рѓосувачки челик

Совршен рачен прстен од не'рѓосувачки челик ширина од 6мм, полирана и вклучува дизајн на луксузен лак за

DEN 2.00