• Ново
Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, сребрена сива, 56,5W 72L

Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, сребрена сива, 56,5W 72L

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со трајна елеганција за подобрување на секоја просторија во вашиот дом! Ова лесен, покривање на прозорецот за приватност е лесно да се прилагоди со едноставно држење на долната железница и потоа нежно Подигање или спуштање на сенката со рака до вашата посакувана висина. Безжичните плетени нијанси се достапни во мека палета на неутрална боја, која се состои од ECRU, камила, бела и сребрена сива боја и направени да одговараат на повеќето стандардни прозорци. Нашите ролетни за недвижнини и нијанси се одобрени Најдобро за деца и родители за безбедност на слепите прозорци што го прави совршен за домови и објекти каде што малите деца и миленичиња се присутни безжични, безбедно дете и миленичиња, филтрирање на светлина, обезбедува приватност. Сенка вистинска големина : 56.5 W x 72 L x 1.5d. Вистински до големина (без одбитоци). Ширина се вклопува во рамките на прозорецот 56,5-57 инчи ширина . Плетирани нијанси може да се инсталираат во рамките на прозорецот . Вклучен е хардверски сет. Бесплатни сватови во боја и достапна замена на дел. Ве молиме контактирајте не на Custort Service@ или јавете се на 1 844 318 6168 од понеделник до петок 8 : 00 часот - 16 : 30 часот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Regal Estate, Celllular Sender Cellular Shade, Alabaster, 52.5W 48L
  • Ново
Мислење на купувачите:

Regal Estate, Celllular Sender Cellular Shade, Alabaster, 52.5W 48L

Регал недвижнини за филтрирање на безжични светлосни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зго�

DEN 910.72
Regal Estate, Celllular Ciltull Shade, Alabaster, 47,5W 84L
  • Ново
Мислење на купувачите:

Regal Estate, Celllular Ciltull Shade, Alabaster, 47,5W 84L

Регал недвижнини за филтрирање на безжични светлосни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зго�

DEN 910.72
Regal Estate, Celllular Cellular Shade, Alabaster, 40W 84L
  • Ново
Мислење на купувачите:

Regal Estate, Celllular Cellular Shade, Alabaster, 40W 84L

Регал недвижнини за филтрирање на безжични светлосни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зго�

DEN 2.67