• Ново
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

*Овие свеќи се истураат во САД; *Нашите свеќи се направени само со суровини со највисок квалитет. Секоја свеќа се истури со восок со чистење и измешана со голем мирисен товар, осигурувајќи дека секоја свеќа е навистина уникатна и посебна.; • Мирисот на манго шербет е слоевит со белешки од : мандарински, манго и шеќерна трска.; • Приближно 100 часа време на изгореници . * Мерки за производи : 3,6 ”W x 3.6” D x 5,75 ”H; * Не е потребно склопување.

Декларирани својства

Најдобри предлози