• Ново
Без граници на помлад фустан од половината

Без граници на помлад фустан од половината

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Земете на пролет со нашите омилени без граници, јуниорите го испуштија фустанот за трепет ракав! Овој фустан се одликува со замолчен каросерија, централна предна вратоврска и ракави на треперење. Достапно во четири забавни модни отпечатоци, овој фустан ќе биде совршен нов додаток на вашата гардероба! Спарете го овој фустан со вашите омилени клоци или сандали и тексас јакна за совршен изглед на топло време. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : душо врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; вратоврска од предната страна; Сместена каросерија. Замачкан фустан од половината за жени од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Без граници јуниори со два фустан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници јуниори со два фустан

90 тите се тотално! Овој фустан без граници е токму она што ви треба за тој кул ретро изглед...

DEN 2.00
Без граници на кошулата на јуниори
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници на кошулата на јуниори

Посебно шик, дружете се во фустан од кошула без граници за изглед што ве одржува на точка за секоја приго

DEN 0.67