• Ново
Подобри домови и градини галванизирана сет на држач за салфетки со сол и бибер

Подобри домови и градини галванизирана сет на држач за салфетки со сол и бибер

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Чувајте ги работите организирани и лесни за наоѓање на кој било собир или едноставно во вашата кујна со овој подобри домови и градини галванизирана сол и бибер/салфетка. Овој повеќенаменски држач за сол и бибер/салфетка е совршен за вашата забава во затворен или на отворено или само за да ја одржувате кујната уредна. Направено со квалитетен галванизиран челик & MDF и мерење на 7,48 in. W x 6.18 in. D x 5,62 in. H, тоа е вредност што можете да ја превидите. Исчистете се едноставно, само миење на рацете и одете. Овој манастир и пригоден три во еден галванизиран држач за сол и бибер/салфетка од подобри домови и градини е одличен начин да ги одржувате работите организирани. Мерење на 7,48 in. W x 6.18 in. D X 5,62 in. H, тоа е идеална големина за сите ваши држачи за фаќање на салфетка, дизајниран со галванизиран челик и MDF, што му дава квалитетен изглед на сол и бибер/салфетка е совршен избор за совршен избор за совршен избор за совршен избор Вашето затворено и надворешно партицирање е едноставно, миење на рацете само со не-абразивна материјализација за вашата сол и бибер/салфетки во една плата три во еден држач за пригодно, вашите шејкери и салфетки до стилски држач за сол и бибер/салфетка.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шакер со сол и бибер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шакер со сол и бибер

Покажете ги сите ваши готови на трпезата која екипа е #1 со овие тимски стаклени сол и пиперки од компани�

DEN 0.67
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Халмарк сол и пиперски шејкери (гроздобер црвен камион) керамички сол и бибер сет вклучува големи и мали

DEN 3.33