• Ново
Месечен планер на сино небо Никол Милер, 8,5 11

Месечен планер на сино небо Никол Милер, 8,5 11

Buyers rating:
DEN 303.20

Износ

Додадете инстант стил кога го носите месечното планер на Blue Blue Sky 2021, во кој има шарен печатење на покритие од модниот дизајнер Никол Милер. Sleek and Chic, овој месечен планер нуди затегнат врзување и траен капак за да се лизне во која било торба за работа. Исто така, претходно е прободено со три дупки, за да можете да го припиете во врзивно средство. Месечните календари се претставени на две страни со изобилство, наречен простор за пишување. Дополнителни карактеристики вклучуваат референтни календари, годишен преглед, годишна страница за поставување на целите, страница за контакти и страници со посветени белешки за списоци. Совршено големина за оптимално пишување, овој основен планер ќе ви помогне да организирате задачи и да пристапите секој ден со доверба и стил. Дел од колекцијата Никол Милер, овој месечен планер е датиран во јануари 2021 година - декември 2021 година. Планирајте да направите повеќе од она што го сакате ®. Големина на страница 8.5x11. Затегнато врзување. Месечни календари. Белешки страници. Флексибилен капак. Датиран од јануари 2021 година - декември 2021 година.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Месечен планер за акварели
  • Ново
Мислење на купувачите:

Месечен планер за акварели

Се одликува со прекрасен дизајн на акварел во различна боја секој месец Направено со употреба на високо

DEN 0.67
Планер за жици на дневен ред
  • Ново
Мислење на купувачите:

Планер за жици на дневен ред

Месечен планер за жици е дизајниран за луѓе кои користат хартија и електроника Планерот вклучува цела г

DEN 447.84
Trends International - Планер за џеб за кафе
  • Ново
Мислење на купувачите:

Trends International - Планер за џеб за кафе

Започнете секој ден чувствувајќи се живописни и подготвени за секоја задача за закажување на располага

DEN 239.20