• Ново
С. Поло Асн. Машки тенок директно истегнување џебни панталони

С. Поло Асн. Машки тенок директно истегнување џебни панталони

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобниот американски поло асн. Машки тенок директно истегнување на панталони 5 џебни панталони е неопходно од суштинско значење за да се спарите со омилената кошула со копче или поло. Направено со вистинска количина на истегнување за цел ден удобност и машина што може да се мие за лесна грижа, овие брзо ќе станат главен гардероба. Тенок вклопување, тенка нога; Додадено истегнување за удобност. Стил од 5 џеб; Поштенски мува со затворање на копчињата; јамки на појас. 98 % памук, 2 % спандекс.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ван Хаузен леташе тенок фит пант
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ван Хаузен леташе тенок фит пант

Ван Хаузен го олеснува стилизирањето на теренот од кога било, со флексибилно тенок вклопен рамен фронт..

DEN 223.52
Патнички панталони за машка алатка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Патнички панталони за машка алатка

Поминете време на отворено или на вашата работна маса? Овие панталони за комунални услуги на Wrangler беа на

DEN 2.33
Панталони за салон за мажи во Троица
  • Ново
Мислење на купувачите:

Панталони за салон за мажи во Троица

Забавно, шарено и релаксирачко Без разлика дали денот е завршен или само што започнете, повлечете ги ови

DEN 238.40
Врзач за мажи и големи машки столар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врзач за мажи и големи машки столар

Секогаш кога треба да се заврши работата, можете да сметате на машкиот столар на Wrangler® за да ви помогне д

DEN 367.68
Идентитет машка фланелна панталона
  • Ново
Мислење на купувачите:

Идентитет машка фланелна панталона

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 464.00