• Ново
РЕБОК МАН И ГОЛЕМИ МАНСКИ РАБОТНИК ЗА РАБОТНИЦИ, СО ДОГОВОР 3XL

РЕБОК МАН И ГОЛЕМИ МАНСКИ РАБОТНИК ЗА РАБОТНИЦИ, СО ДОГОВОР 3XL

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Оваа машка духови на „Рибок“ е стилски и удобно со спортскиот потпис на логото на Делта Рибок низ целата графичка. Худи има странични џебови за рачни раце за брзо зачувување во движење, и поли -мала постава за мала решетка за дополнителна дишеност за време на интензивно тренингот или активен ден. Ова е совршена качулка за целодневно носење без разлика дали работите надвор или само легнувате наоколу. РЕБОК МАН. Активна худи. Активна облека. Атлетика. Машинско миење ладно. Tumble Dry LOW . 49% памук/47% полиестер/4% спандекс. Предни џебови. Худ. Печатење на логото на Ребок Делта.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Нема граници машка пријатна худи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници машка пријатна худи

Добредојдовте на зимската сезона без оваа без граници кашмирска качулка за мажи Преголемиот пулвер со �

DEN 2.67
Maui и Sons Mens Cookie Logo Reece Hoodie, големини S-2XL
  • Ново
Мислење на купувачите:

Maui и Sons Mens Cookie Logo Reece Hoodie, големини S-2XL

Худи од руно во тешка категорија, во кој има класично лого на колачиња Мауи и Синови на ракав на ракавот..

DEN 448.00