• Ново
Мелита класичен средно печење кеуриг кафе -парчиња, КТ

Мелита класичен средно печење кеуриг кафе -парчиња, КТ

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Мелита кафе де Европа Класик Капсули за кафе се пријатно мазен и избалансиран производ за кафе. Ова единствено кафе-сервис е филтрирано за похрабро кафе со повеќе вкус и арома. Филтерот Мелита им овозможува на потрошувачите да го видат и мирисаат кафето што обезбедува богато и кадифено мазно кафе што никогаш не е горчливо. Тие се индивидуално запечатени и овие пакувања за свежина се заклучуваат во вкусот на овие средни печени, кофеински кафе -парчиња. Ова резултира во смело и повеќе вкусно искуство со кафе. И тие работат во пивари во стилот на Кеуриг. Повеќе кафе по капсула за подобар вкус и арома. 12 индивидуално запечатени пакувања на свежина по кутија за крајна свежина што се заклучува во вкус. Иновативниот дизајн го максимизира екстрацијата на вкус. Направено со 100% премија Арабика кафе. Висока одржливост и 100% рециклирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Тим Хортонс фино мелење кафе, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Тим Хортонс фино мелење кафе, Оз

Започнете го вашето утро надвор десно со Тим Хортонс мелено кафе Создаден е од 100 проценти грав Арабика �

DEN 0.33
Еко -жетва органска
  • Ново
Мислење на купувачите:

Еко -жетва органска

Бакарното месечно кафе Еко vestетва Премиум органско кафе е живописно и длабоко мешавина од печено кафе к

DEN 0.67
Кафе Фолгерс Фолгерс, 10. Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кафе Фолгерс Фолгерс, 10. Оз

Земјоделско кафе, специјално печење, средно, може 10,3 мл примамлива арома, целосен вкус Планински порасн�

DEN 242.88
Дел Патио Кафе Молидо 8
  • Ново
Мислење на купувачите:

Дел Патио Кафе Молидо 8

Печено со средно вкус измешано со премиер кафе Мазна, богата и добро избалансирана Раката одбрана грав �

DEN 0.33
Камерон дрво и вода кафе, 1. мл
  • Ново
Мислење на купувачите:

Камерон дрво и вода кафе, 1. мл

Кафето на Камерон и водата кафе е централноамериканска и индонезиска мешавина која е светла и земјен со

DEN 152.96