• Ново
Начин да го прославам в Valentубените мое среќно место маска за очи

Начин да го прославам в Valentубените мое среќно место маска за очи

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Овој забавен начин за славење на маската за очи на в Valentубените, „Моето среќно место“ е забавен начин да ја блокирате светлината и да добиете добар ноќен сон со удобност и стил. Оваа елегантна маска за очи на виножито од виножито има „Моето среќно место“ на предната страна во декоративно сценарио и со шарена позадина на виножитото. Оваа забавна маска за очи доаѓа со еластична лента што се вклопува удобно цела ноќ! Нашиот начин да ја прославиме маската за очи за Денот на вineубените, моето среќно место прави дар на совршена двојка или одлична забава за забавата за денот на в Valentубените или забавата за диплома! Начин да ја прославите маската за очи на вineубените, моето среќно место. Забавна маска за очи на виножито. Карактеристики „Моето среќно место“ на предната страна во модерна скрипта шарена позадина на виножитото. Еластичниот опсег што се вклопува удобно цела ноќ. Подарок или забава на совршени парови за таа забава на в Valentубените или Бачелорет. Една големина одговара на сите. Само за возрасни употреба. Направено од 95% полиестерска ткаенина; 5% најлон еластично јаже. Боја : Виножито. Стил # : KV260362-C.

Декларирани својства

Најдобри предлози