• Ново
Декод 36 18 Златна метална полица за кафе со огледало стакло, 1 парчиња

Декод 36 18 Златна метална полица за кафе со огледало стакло, 1 парчиња

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Decmode 36 "x 18 " Златен метал 1 полица за кафе со огледало стакло, 1 парчиња е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Пространа табела на врвот со уникатен дизајн нуди приказ за привлекување око од секој агол. Корисни и елегантни, масичките за кафе се повеќе од само убаво парче мебел пред вашиот кауч. Воведете нов елемент во вашата дневна соба со оваа златна маса за кафе што може да додаде складирање и вистинската доза на елеганција во вашиот ентериер. Дизајнирано со почувствувани или гумени стопери во основата кои спречуваат гребење на мебел и врвови на маса, како и лизгање наоколу. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Максималното ограничување на тежината е 100 фунти. Ова е единечна маса за дневна соба во златна боја. Ironелезната маса за кафе има единечна полица. Современ стил. Прегрнете го уметничкото изразување со стил кој ги истакнува смелите дизајни со елегантни линии, неутрални елементи и минималистичка естетика. Правоаголна маса за кафе, изработена од цврсти и квалитетни стакло и метални материјали. Декоративна маса за кафе што доаѓа во мазна златна завршница и транспарентни стаклени панели. Оваа современа маса за кафе има правоаголна стаклена врв и кружна долната стаклена полица со златна метална отворена рамка и основи во форма на Х. Табелата за кафе мери 35,50 L x 19,50 W x 17,70 H инчи и тежи 32,79 фунти. Декоративна масичка за кафе со правоаголни и тркалезни стаклени панели заедно со база во форма на Х. Избришете чиста со сува крпа. Стаклените панели се безбедно опфатени во цврста метална рамка. Современ стил. Decmode 36 "x 18" златен метал 1 полица за кафе со огледало стакло, 1-парче прави совршен додаток на кој било дом.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Заг кафеава маса за кафе со фиока
  • Ново
Мислење на купувачите:

Заг кафеава маса за кафе со фиока

Завршете ја декор за дневна соба со оваа модерна шик маса за кафе со прекрасна површина од дрво и контра�

DEN 1119.84
Вебстер овална маса за кафе
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вебстер овална маса за кафе

Додадете визуелна интрига во декор на вашата дневна соба плус имаат корисно место за да ја поставите ва�

DEN 1599.84
Тркалезна маса за коктел Cresheim - црна
  • Ново
Мислење на купувачите:

Тркалезна маса за коктел Cresheim - црна

Добредојдовте домашен елегантен стил со оваа тркалезна маса за црни коктели Пространа таблета нуди чис

DEN 2.00