• Ново
Evelyn & Zoe glam 48 Широк месинг мермер масичка за мермер

Evelyn & Zoe glam 48 Широк месинг мермер масичка за мермер

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Геометрискиот дизајн ја носи оваа модерна маса за кафе на следното ниво. Изработена од челик, неговата минималистичка силуета непречено се меша со постојната шема на декор. Лесно за склопување и полесно за стил, трајната калена метална таблета и формата на рамката на трендот го прават совршен додаток на вашата дневна соба или ансамбл за спална соба. Современ современ дизајн за вашата дневна соба, ден и многу повеќе. Рачно изработено месинг финиш се нанесува на металната рамка . Табелата е изработена од челик . Табелата има капацитет на тежина од 60 фунти . Карактеристики лесно склопување . чиста со мека, сува крпа; Нема груби хемикалии или абразивни материјали за чистење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Заг кафеава маса за кафе со фиока
  • Ново
Мислење на купувачите:

Заг кафеава маса за кафе со фиока

Завршете ја декор за дневна соба со оваа модерна шик маса за кафе со прекрасна површина од дрво и контра�

DEN 1119.84
Тркалезна маса за коктел Cresheim - црна
  • Ново
Мислење на купувачите:

Тркалезна маса за коктел Cresheim - црна

Добредојдовте домашен елегантен стил со оваа тркалезна маса за црни коктели Пространа таблета нуди чис

DEN 2.00
Рино коктел маса, црна
  • Ново
Мислење на купувачите:

Рино коктел маса, црна

Оваа количка го прави во чекор и да ги транспортира вашите маси за коктел толку лесно Чувајте 10 комплетн

DEN 3.00
Масичка за кафе во Портланд
  • Ново
Мислење на купувачите:

Масичка за кафе во Портланд

Современ минималист Свежо ажурирање за дневната соба оваа тркалезна масичка за кафе издигнува модерен

DEN 2.33
Вебстер овална маса за кафе
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вебстер овална маса за кафе

Додадете визуелна интрига во декор на вашата дневна соба плус имаат корисно место за да ја поставите ва�

DEN 1599.84
Пакстон дрво и метал 44 Коктел маса
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пакстон дрво и метал 44 Коктел маса

Коктел табелата Пакстон и метал 44 "е ладно, индустриски дизајн талент, сигурно ќе го надополни секој про�

DEN 2.00