• Ново
Sumn Industries Worlds Најголем тато кул разновидна типографија Круна дизајн платно wallидна уметност, 36, дизајн од Маркус Премиер

Sumn Industries Worlds Најголем тато кул разновидна типографија Круна дизајн платно wallидна уметност, 36,

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : симбол; Најголеми светови, типографија. Дизајн од Маркус Премиер.

Декларирани својства

Најдобри предлози