• Ново
Изматете го женскиот запрена макси фустан

Изматете го женскиот запрена макси фустан

Buyers rating:
DEN 432.00

Износ

Оставете драмата да започне со овој беспрекорен макси фустан од лажичка. Изработено во мека, Cupro плетена за финиш во форма на свила, која нуди ласкава, тече силуета направена за ветре со топло време. Нагласено со рафинирано деколте за зачувување и флертувано странично, овој фустан прави зачудувачки избор за вашиот следен настан. Исклучиво на. Материјал : 62% модал/38% полиестер cupro. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : обвивка; 57 ”долго. Деколте : Вратен врат. Затворање : стил на влечење; Поштенски на задниот врат. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за странични отпадоци. Вкусно и безвременски. Со својот шик запрен врат и ласкаво вклопување, овој макси фустан има бескрајна привлечност . Халтер Макси фустан за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Terra & Sky Women's Plus Plus Size Tiered Maxi фустан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Plus Size Tiered Maxi фустан

Оваа должина на максимална макси Затворање : стил на пуловер Ракави : ленти за рафли на рафли...

DEN 335.68
Terra & Sky Women's Plus Smooked Tank Fuest
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Smooked Tank Fuest

Додадете ја оваа убавина во вашиот плакар! Ова привлекување на окото и ох, толку супер женски фустан мож�

DEN 655.84
Terra & Sky Women's Plus Smooked Tank Fuest
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Smooked Tank Fuest

Со драпена макси должина за да ја ласкате вашата фигура, овој резервоар фустан од Terra & Sky лесно ве носи од

DEN 255.84
Време и време женски максичен фустан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски максичен фустан

Лесно за носење, лесен за убов макси фустан од време и TRU може да оди секојдневен или облечен Разноврсен �

DEN 335.68