• Ново
Д-р Сеус Мачка во капа на машка и голема машка приказна за графичка маица

Д-р Сеус Мачка во капа на машка и голема машка приказна за графичка маица

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Повикувајќи ги сите фанови на д -р Сеус! Спарете ја оваа смешна графичка маица со вашите омилени фармерки и добро сте да одите. Со своето удобно вклопување и меко чувство, сигурно е да станете ваша обична фава! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи екипаж со големина М. Предна графика. © Д -р Сеус, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Д-р Сеус Мачка во графичката маица за мажи за мажи.

Декларирани својства

Најдобри предлози