• Ново
Маицата за кратки ракави за кратки ракави

Маицата за кратки ракави за кратки ракави

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Ажурирање на колекцијата на обична врвна. Оваа маица со кратки ракави за очила на очите од Make додава волумен на вашиот ансамбл и #OOTD. Со удобно вклопување, hemline на оваа маица прескокнува над фармерките или може да се влезе уредно во вашите омилени дното на високо ниво. Материјал : тело : 60% памук/40% модал; Ракави : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за очите на очите на ракавите. Маица за кратки ракави на жените од Get.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и време женски женски врвот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски женски врвот

Едноставност во најубаво Овој врвен терен од време и TRU е суштинско парче кога сакате да се спарите со фа

DEN 1.33
Tee и Tru јазол ракав
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tee и Tru јазол ракав

Останете удобни и стилски со овој женски краток ракав јазол со време и Tru Направено од мека ткаенина од м

DEN 158.08
Маичка со краток ракав на женски дрес
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маичка со краток ракав на женски дрес

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

DEN 3.33
Врвот на резервоарот за женски ребра
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врвот на резервоарот за женски ребра

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

DEN 0.33