• Ново
Време и време, женско породилно ткаено облекување на обвивка

Време и време, женско породилно ткаено облекување на обвивка

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Бидете најтрофејната мајка-да бидете наоколу со ова време и тешкиот ткаени фустан од породилно. Стилски предниот дел и опуштено вклопување ќе ве одржува удобно и на трендот во текот на бременоста. Одлично за медицинска сестра и денови надвор, овој прекрасен печатен фустан го воздигнува вашиот секојдневен изглед со леснотија. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави со должина на лактот со врски на манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Обвитка пред; печатење на сите. Фустан за завиткување на породилно печатење за жени од време и Тру.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Мајчинство со двојно фустанче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мајчинство со двојно фустанче

Овој два прекрасен фустан за породилно мавта е совршен за вашата гардероба! Фустанот е изработен од мек

DEN 255.84