• Ново
„Ореал Париз Напреден кондиционер на тројно отпорност на косата 12. ФЛ Оз

„Ореал Париз Напреден кондиционер на тројно отпорност на косата 12. ФЛ Оз

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

L'Oreal® Paris Advanced Tripe Cartion Consider Collective Massage 12,6 fl oz Масажа во влажна коса, латер, исплакнете. Следете со тројно отпорност на засилување на шампонот веднаш помага да се храни косата од корен до јадро до врв, оставајќи ја косата посилна. Оштетувањето на косата како резултат на кршење е намалено за 64%*. Клинички тестиран **. ** Систем на шампон и балсам тестиран за инстант резултати + трајна трансформација. Клинички тестирани. Го зајакнува секое влакно. Се спротивставува на кршење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Garnier Ultra Lift Nutritioniste Deep Dual Eye, 0. Oz
  • Ново
Мислење на купувачите:

Garnier Ultra Lift Nutritioniste Deep Dual Eye, 0. Oz

Длабоко брчки двојно око 0,5 fl Oz (15 ml) крем го крева горното око Гел ја отклонува подпухналост под око...

DEN 144.96