• Ново
Салон совршени меки и пушачи лажни трепки, лажни трепки, парови

Салон совршени меки и пушачи лажни трепки, лажни трепки, парови

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Салон совршени меки и пушачи лажни трепки, 648 лажни трепки, совршено пушачко око на прво пробајте! Создадете беспрекорно тлее пушачко око со мекиот и чаден камшик на Salon Perfect. Темните, драматични нишки ги обложуваат трепките со длабочина и димензија, додека совршено измешаните влакна со дифузни совети го имитираат посакуваниот глупост изглед на окото. Повеќе нема да мора да ја мешате вашата сенка во беспрекорно совршенство или да ја размачкате за да ги омекне рабовите. Овие трепки ставаат прекувремено за без напор пушење топол изглед. Салон совршени меки и пушачи лажни трепки, 648 лажни трепки, 2 пара пушачки ефект на око за глупост. Дифузни совети за трепки за непречено мешање. Мешани влакна за дополнителна димензија. Ултра фино засилени совети за природен изглед. Удобно Flex-Fit „No-Show“ лента за камшик за лесна примена и абење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Fright Night Pixie Lash, пар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Fright Night Pixie Lash, пар

Комплетен сет на горните и долните трепки спакувани со сјајни јата за драматична искра што ќе направи д�

DEN 116.48
Самолепливи трепки на Ardell 109s
  • Ново
Мислење на купувачите:

Самолепливи трепки на Ardell 109s

109 S самолепливи лажни трепки на производот има дополнителен сет на лепила #Ardelllashes Најдете нè на : Facebook, Twi

DEN 3.33
-Поал лажни трепки, парови за бута, 09
  • Ново
Мислење на купувачите:

-Поал лажни трепки, парови за бута, 09

"Чист стил " Меки трепки за да изгледаат природно убаво Соработуваше со Мегуми Канзаки, еден од најпопул�

DEN 121.92
Трепките за крем продавница, пар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Трепките за крем продавница, пар

Трепките за крем продавница се совршени за секоја посебна пригода или ноќ на градот Овие трепки се лесн�

DEN 2.33