• Ново
Главни места 54 Оринска хартија сенка под подот, сребрена завршница, вклучена LED сијалица

Главни места 54 Оринска хартија сенка под подот, сребрена завршница, вклучена LED сијалица

Buyers rating:
DEN 607.36

Износ

Додадете меко осветлување и стил во декор на вашата соба со главните теми 54 "Ориза хартиена сенка под подот. Топла атмосфера во вашиот простор за живеење. Оваа неутрална боја под подот се одликува со декоративен прекинувач за влечење/исклучување и вклучува една LED сијалица од 9 вати. Компактната ламба е идеална за додавање на суптилна поп на современа украсна талент во вашата спална соба, ДОМ ДОМ, канцеларија или стан. Поставете го од вашиот стол или во аголот на вашата соба за да ја осветлите и украсите вашата омилена пријатна точка. Главни сребрени ориз хартија за сенка на сенка од подот 54 "ч, LED -сијалицата вклучува текстура со сенка од оризово хартија. Завршување на сенка : Бела со метална сребрена решетка. Метална основа за стапчиња. Основна завршница : Сребрена. Повлечете го прекинувачот на ланецот. Собрани димензии : 54 "H x 8" W x 8 "d. Вклучува една сијалица пред LED 9-вати. Препорачана за употреба во затворен простор. 1-годишна ограничена гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Под ламба Адесо Кент, сребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Под ламба Адесо Кент, сребро

Кент рефлектирачки стаклен приклучок Чаша 1светлосен подлампи Традиционален стил на декоративна база �

DEN 1.00
Главни ламби за сребрен под
  • Ново
Мислење на купувачите:

Главни ламби за сребрен под

Главните ламби за алуминиум Gooseneck додаваат осветленост на вашите места со едноставен дизајн, мала окупи

DEN 672.00
Под ламба на Адесо Елси
  • Ново
Мислење на купувачите:

Под ламба на Адесо Елси

Убавината е во деталите кога станува збор за ламбата на подот на Елси Од ребрата, пушената стаклена сенк

DEN 815.84