• Ново
Грчки клуч памук мешавина Екстра широки парови на панели за завеси

Грчки клуч памук мешавина Екстра широки парови на панели за завеси

Buyers rating:
DEN 687.84

Износ

Карактеристики : -Материјал : 60% полиестер / 40% памук. -Декоративен дизајн на решетки. -Дали не белиш, суво суво, ладно железо доколку е потребно. -Метални громити се вклопуваат во декоративна шипка (продадени одделно). -Грометриска завршница; Античка бронза. Тип на производ : -Панален пар. Модел : -Геометриски. Боја : -ораже. Материјал : -Котонска мешавина. Број на вклучени предмети : -2. Вклучени парчиња : -2. Метод на чистење : -Машија што се пее. Димензии : Ширина на панелот - од страна на страна : -54 ". Длабочина на панелот - предна до грб : -.25 ". Тежина на панел : -3,7 фунти. Должина на панелот - од горе до дно : -84 ". WNDW1099 Карактеристики Материјал : Памук од 60 PCT / 40 PCT. ). Тип на производ : Панел пар. Длабочина на панелот - предна кон грбот : .25 ''. Тежина на панелот : 3,7 фунти. Должина на панелот - од горе до дно : 84 ''.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чиста парови на панел за завеси
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чиста парови на панел за завеси

Веднаш ажурирајте го вашиот украс за дома со текстурирани чисти панели за завеси Чиста парови на панело

DEN 3.00
Бали внатре W внатре
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бали внатре W внатре

Веднаш освежете ги прозорците со овие прекрасни дизајнерски завеси Вклучува 2 завеси на панелот за проз

DEN 3.00
Margie Blackout Pole Top Pare In. W во. L во сребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Margie Blackout Pole Top Pare In. W во. L во сребро

Овие завеси за затемнување се испреплетени со напредна технологија за тројно ткаење Сивата боја може д�

DEN 2.33