• Ново
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Брза склопување Threespine Technology-3x побрза конкуренција. Меки блиски врати и фиоки. Во залиха современи модерни кабинети во стилот на рамос. 3/4 in. Дебели врати на MFC рамки. Се карактеризира со запечатена табла за отпорност на влага за да се заштити кога е изложена на влажни услови. Конструкција на кабинетот во согласност со Carb II за долготраен квалитет. Меки блиски врати прилагодливи шарки за лесно усогласување. Обезбедува рамна спакувана со упатства вклучени за полесно ракување и складирање. Завршениот удар на пети не е вклучен; може да се купи одделно. Се одликува со модерна и класична завршница на бел сјај.

Декларирани својства

Најдобри предлози