• Ново
Команда чист кади со јасни ленти, големи, кади, ленти

Команда чист кади со јасни ленти, големи, кади, ленти

Buyers rating:
DEN 45.76

Износ

Бесплатно оштетување. Се држи силно. Отстранува чисто. Производите за команда на јасно организација обезбедуваат пригодна, стилска организација без wallидови за нокти, завртки, пакувања или постојани лепила. Користејќи ја револуционерната команда, јасни лепила, тие се држат до многу површини, вклучувајќи обоени површини, дрво, плочки, метал и многу повеќе. Сепак, тие исто така излегуваат не оставајќи дупки, ознаки, леплив остаток или дамки. Нема проблем да ги преместите производите на вашата командна организација, само нанесете ја командата чиста лента за полнење, за да можете да ги користите повторно и повторно! Достапно во најразлични форми и големини, Command Clear Oritor, ви помагаат да чувате сè во вашата соба во студентски дом, стан, дом и канцеларија на свое место и организирано!.

Декларирани својства

Најдобри предлози