• Ново
Сет на слави 2 -парчиња за бања, цврста зелена - во која има антимикробна технологија Intellifresh

Сет на слави 2 -парчиња за бања, цврста зелена - во која има антимикробна технологија Intellifresh

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Никој не сака смрдлива крпа за бања и сепак ова е вообичаен проблем што многумина од нас го имаат секој ден. Сите свежи производи се третираат со вградена заштита Intellifresh што ги неутрализира мирисите што доаѓаат во контакт со текстил. Може да се одморите лесно да знаете дека патентираната технологија за свежина работи за да ги одржите вашите ткаенини чисти и да мирисаат свежи. Овие крпи за бања ќе останат мирисани свежи, употреба по употреба и миење по миењето. Затоа, одете напред и уживајте во таа бања или туш без да се грижите за смрдливи, миризливи крпи за бања! Поради сет со 2-парчиња за бања, цврста зелена-во која има вградена заштита од мирис на антимикробна технологија Intellifresh што ќе го елиминира секој мирис. Напојувано со антимикробна технологија Intellifresh. Intellifresh останува на крпа за бања, користете по употреба и миење по миењето. Мека и абсорбента, направена со чешла од прстен со чешлање. Машинско миење за лесно чистење. Технологијата Intellifresh нема да се измие. Додава задебелен рафал на бојата во вашата бања. Сет вклучува : 2 (30х54) крпи за бања.

Декларирани својства

Најдобри предлози