• Ново
Ади дома памук ултра низок пресврт 8-парчен сет за пешкири за бања, сива

Ади дома памук ултра низок пресврт 8-парчен сет за пешкири за бања, сива

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Додадете допир на елеганција на кој било декор со комплетот за крпи за домашни мода. Ние главно се фокусираме на тоа да ви дадеме најголема удобност и грижа. Затоа ги избираме само најдобрите суровини и ткаенини за да ги направиме нашите производи. Ткаени од 100% памук што се врти прстен, овие комплети за крпи за бања се меки и дишат додека се силни и издржливи за да се задржи до секојдневната употреба. Користете ги крпите ефикасно во бања, во салата, плажа, покрај базенот, салон, бањата, па дури и патување за кампување. Нашите крпи го означуваат крајот на долгата потрага по крпи кои се брзо сушење и висок квалитет. Изберете ги вашите омилени од извонредните и убави бои и направете ја вашата бања да изгледа елегантна како што очекувавте. Додадете допир на елеганција на кој било декор со комплетот за крпи за домашни мода. Ние главно се фокусираме на тоа да ви дадеме најголема удобност и грижа. Затоа ги избираме само најдобрите суровини и ткаенини за да ги направиме нашите производи. Ткаени од 100% памук што се врти прстен, овие комплети за крпи за бања се меки и дишат додека се силни и издржливи за да се задржи до секојдневната употреба. Користете ги крпите ефикасно во бања, во салата, плажа, покрај базенот, салон, бањата, па дури и патување за кампување. Нашите крпи го означуваат крајот на долгата потрага по крпи кои се брзо сушење и висок квалитет. Изберете ги вашите омилени од извонредните и убави бои и направете ја вашата бања да изгледа елегантна како што очекувавте.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Сет за розови пешкири од Бетси nsонсон
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет за розови пешкири од Бетси nsонсон

Додадете допир на возбуда во вашата бања со овој сет за памучни крпи од 3 парчиња Секоја пешкир има прили

DEN 639.68
Клоро мијалници за миење садови, 12x12
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клоро мијалници за миење садови, 12x12

Никогаш не можете да имате премногу мијалници Со име на кое можете да му верувате, овој 12пакет на мијалн�

DEN 639.84