• Ново
Инфинити од страна

Инфинити од страна

Buyers rating:
DEN 127.84

Износ

Conair Infiniti S6 B Crimper/Streate Ner, 3 поставки за топлина, турмалин керамичка плоча, напојување со наизменична струја, сина брза! Ни треба смел, незгоден стилист за дома со доволно флаер за коса за да ги испробате инфинитите од страна на Conair, вие стекнат или исправи и да потврдиме колку е разноврсен, траен и целосен фанки. Користете го овој иновативен стилер за коса за да ја намалите или исправите косата, во зависност од расположението и приликата. Со својата премиум турмалин керамичка технологија, овој затегнување е дизајниран за резултати од квалитетен салон. Го намалува Фриз, помага во елиминирање на статичката, спречува оштетување на жариштата и ја штити косата додека ја користите. Директните плочи се совршени за мазна, свиленкаста коса, а плочите на крем го создаваат тој поголем од волуменот и непогрешливо кул текстура што ја сакате. За само 30 секунди ќе добиете моќна загреваност до 400 ° што веднаш се враќа за време на употребата. LED индикаторски светла и автоматско исклучување додаваат на практичноста на овој двоен стилер. Ако имате грешка во косата, тогаш ја добивме само алатката за поставување тренд за вас. За корпорацијата Conair како развивач, производител и продажби, Conair нуди диверзифицирана мешавина на производи за здравје и убавина под свои имиња на брендови и приватни етикети. Од 1959 година, компанијата стана лидер во извонредност, вредност и издржливост. Conair е со седиште во Источен Виндзор, Newу Jerseyерси, со канцеларии за продажба и маркетинг во Стемфорд, Конектикат. Денес, брендовите Conair се некои од најпознатите и почитувани имиња на домаќинства за нивната одлична вредност и иновации. Ја исправи и криви косата. Турмалин керамичката технологија го намалува Фриз.25 течност Оз. Вклучено е нафта со арган. 30 секунди загревање до 455 °, автоматско исклучување. Вклучува крим и права плочи. Вклучена е гаранцијата на производителот.

Декларирани својства

Најдобри предлози