• Ново
Главни модерни модерни карирани кревети во торба во постелнина

Главни модерни модерни карирани кревети во торба во постелнина

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Ова модерно преземање на класична карирана е сигурна дека ќе ве воодушеви и ќе додаде современ стил во која било спална соба. Овој комплет за удобност што може да се мие на машината содржи утешен, рамен лист, вграден лист, перници (и), срам (и) и декоративна перница. Утешителот и срамните (а) се целосно реверзибилни, што ви овозможува да ја освежите вашата соба секој пат кога ќе го направите креветот. Пополнете го изгледот со печатениот 12-инчен од 16-инчен декоративна перница и сет за печатени листови. Овој кариран кревет на морнарицата во сет на торби е одличен додаток на секое домаќинство и ќе го сакате новиот изглед на вашата спална соба. Мејндејс морнарица карирана кревет во торба координиран сет за постелнина : сет близнаци/близнаци XL вклучува : удобност (66 "x 90"), рамен лист (66 "x 96"), поставен лист (39 "x 80" x 12 "), 1 перница (20 "x 30"), 1 срам (20 "x 26") и декоративна перница (12 "x 16") Комплетен сет вклучува : удобност (76 "x 90"), рамен лист (81 "x 96" ), вграден лист (54 "x 75" x 12 "), 2 перници (20" x 30 "), 2 срамни (20" x 26 ") и декоративна перница (12" x 16 ") кралицата се вклучува : утешен (утешен (утешен (утешен 86 "x 90"), рамен лист (90 "x 102"), вграден лист (60 "x 80" x 12 "), 2 перници (20" x32 "), 2 шами (20" x 26 ") и декоративни Перница (12 "x 16") Кинг сет вклучува : удобност (102 "x 90"), рамен лист (108 "x 102"), поставен лист (78 "x 80" x 12 "), 2 перници (20" x 40 "), 2 SHAMS (20" x 36 ") и украсна перница (12" x 16 ") утешен, срам, сет на листови и декоративна перница се 100 проценти полиестерска микрофиберкарија : машина што се мие.

Декларирани својства

Најдобри предлози