• Ново
Време на одмор, женски и женски плус кадифен унија, розова

Време на одмор, женски и женски плус кадифен унија, розова

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Се гушкате и останете топла оваа зима со нашиот костум за унија за одморот. Оваа трендовски сон за спиење има едноделен дизајн со поштенски преден, ултра-мек кадифен материјал и прицврстен аспиратор за да ви обезбеди максимална дневна достојна удобност цела сезона. Костумот е дизајниран со живописна розова позадина која е спарена со шарен зимски принт и има облик на факс-фур околу аспираторот за да го заврши својот модерен изглед. Со дополнителни акценти, како што се Faux-Fur Pom-Pom, привлечни ракави и панталони и предни џебови, ќе можете да го искористите максимумот од вашиот одмор. Findе откриете дека има нешто прилично посебно за да изгледате кул и да останете топло кога ќе го добиете нашиот костум за унија за време на празниците. Време на празник Women'sенски и женски плус кадифен унија костум, розова : приближни мерења на моделот : висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. ZIP-Front. Прицврстена аспиратор со факс-фур трим и влечење пом-пом. Два џебови од предната торбичка. Ребрести манжетни и отвори за нозе. 100% полиестер. Машина за перење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Капки унија за унија Санта-btsdcl
  • Ново
Мислење на купувачите:

Капки унија за унија Санта-btsdcl

Опуштете се со празничниот дух со вашето возрасно руно сурфање на пижами со капки за седишта на Санта Он

DEN 1.33
Nite Nite од Munki Maunki Women's Unionsuit
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nite Nite од Munki Maunki Women's Unionsuit

Влезете во празничен дух со овој синдикатор со качулка руно од Nite nite од Munki Munki Приближно...

DEN 319.68
Nite Nite од Munki Maunki Women's Unionsuit
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nite Nite од Munki Maunki Women's Unionsuit

Влезете во празничен дух со овој синдикатор со качулка руно од Nite nite од Munki Munki Приближно Мерења на модел�

DEN 319.68
Капки унија за унија Санта-btsdcl
  • Ново
Мислење на купувачите:

Капки унија за унија Санта-btsdcl

Опуштете се со празничниот дух со вашето возрасно руно сурфање на пижами со капки за седишта на Санта Он

DEN 488.00
Тужба за жени за унија
  • Ново
Мислење на купувачите:

Тужба за жени за унија

За лепење, спиење, следната забава за пижами или малку забава за Ноќта на вештеркитевие сте покриени од �

DEN 0.67