• Ново
Без граници за кратки ракави за маж и големи машки голф, големини XS-3XL

Без граници за кратки ракави за маж и големи машки голф, големини XS-3XL

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Удирањето на врските или задниот двор, ниту еден кошула за голф Поло е вистинскиот избор. Одликувајќи се со класично вклопување, привлечно печатење и анти-ориентирани, ткаенина што ветуваат влага за да ви помогне да останете кул, суво и свежа подолго, оваа кошула е исто така отпорна на брчки, така што изгледате добро на крајот на денот, како и вие на почетокот. Само на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic. Јака : ширење јака; Плакета на копчињата. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Влашење на влага и анти-ОДОР за да ви помогне да ве олади, суви и свежи; отпорен на брчки; печатење на сите. Машка маица за голф поло со кратки ракави од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

од Cutter & Buck Chambers Performance Golf Polo
  • Ново
Мислење на купувачите:

од Cutter & Buck Chambers Performance Golf Polo

Направете изјава со смели бои во половите комори за склопување Влага плетена со блокирање на бои на пре�

DEN 1.67