• Ново
од секач и маж за кратки ракави за машки пол на ракав за голф Поло

од секач и маж за кратки ракави за машки пол на ракав за голф Поло

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Fairwood е солиден поло, кој е достапен во сите ваши омилени бои. Се одликува со странични отвори, отворени ракави и ткаенина за влага за да ве одржат ладни и суви. 100% полиестер пик ребро јака контрастна боја во внатрешноста на лентата за вратот со три копчиња за напредно раменици странични отвори за отворени ракави влага, прилепено вклопување - ве молиме, погледнете ја големината и вклопувањето на графиконот влага 4,57 унци увезена машина миење ладно деликатно не се суши ниско, деликатно / Ниско железо по потреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози