• Ново
Предност на кратки ракави за секачи и мачки за машка и предност на голф Поло за голф

Предност на кратки ракави за секачи и мачки за машка и предност на голф Поло за голф

Buyers rating:
DEN 270.72

Износ

Контрастната лента на јаката и манжетните ја одржува едноставна и спортска. Што се однесува до удобноста, тајната е во ткаенината xe2 x80 x93 Овој поло многу добро ја задржува својата форма, без разлика колку пати се миете и носите. 55% памук, 42% полиестер, 3% Spandex CB Drytec памук+ УВ заштита на 35+ UPF влага за влага за влага, плетена ткаенина плетена јака со Хедер со 3-копчиња со 3-копчиња со агол на агол напред аголна аголна рамо на рамото, загреано плетено манжетни со лежење со топка, со топење, со топење, со топење, со топење на права комета од страна Увезената машина за миење ладно деликатно.

Декларирани својства

Најдобри предлози